زیرپورتال زیرپورتال فین-هرمزگان
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
اخبار آموزش
اخباردانشگاه
اسلاید شو
اطلاعیه ها
برنامه کلاسی
پژوهش و کارآفرینی
تقویم آموزشی
رسیدگی به اموردانشجویان
روابط عمومی
عکس هدر
فرهنگی
متون عمومي
منو
وب سايت ها
همایش ها
ورود كاربران

اخبار
 
 

دکتر محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان طی پیامی آغاز هفته بسیج را خدمت اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان  دانشگاه تبریک گفت.

 

متن پیام دکتر دیانت بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته بسیج یاد آور خاطرات زیبای مقاومت در اذهان مردم ایران است خاطراتی که بیانگر هویت و عظمت یک ملت و سرزمین دارد .

دفاع مقدس آیینه تمام نمای فداکاریها و رشادتهای بسیجیان است آنانی که لشگر مخلص خدا بودند و چه خالصانه قدم در میعادگاه عشاق گذاشتند.

بسیجی بودن یک افتخار بزرگ است چرا که در وصف بسیج همان بس که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود پس پیرو علی(ع) بسیجی واقعی است کسی که علوی باشد در همه زمینه ها.

بسیج از بطن مردم است و جنبشی خودجوش و مردمی است که تفاوتی اساسی با دیگر جنبش ها دارد و آن عدم عدول از ارزشهای اولیه و اتکا به نیروی مردمی است بسیج امروز در همه عرصه ها حضوری جهادگونه دارد هرکجا نیاز احساس شود بسیج اولین ارگان است همیشه بسیج پیشرو بوده است.

بسیج میراث و یادگار امام راحل(ره) است و تشکیل بسیج در سال ۵۸ یکی از رویکردهای بی نظیر و از دستاوردهای بزرگ انقلاب به شمار می رود چرا که این نهاد علاوه بر فعالیت در عرصه داخلی امروز در فراسوی مرزها با دشمن مقابله می کند و این نشان می دهد بسیج یک نهاد مردمی بین المللی است که در راستای تحقق تشکیل امت واحد اسلام کوشا است.

 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما